HAMMER STRETCH BERMUDA
58.122.11-48
13,99 €Navedene cene su bez PDV-a.
Obračun kursa vrši se prema srednjem kursu na dan prodaje.
| 48 | 50 | 52 | 54 | 56 | 58 | 60 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 84 | 154 | 225 | 147 | 172 | 89 | 101 |
| Dolazak | 100 15.10.26.100 14.08.26. | 300 15.10.26.100 14.08.26. | 400 15.10.26.300 14.08.26. | 500 15.10.26.400 14.08.26. | 300 15.10.26.200 14.08.26. | 100 15.10.26.100 14.08.26. | 100 15.10.26.100 14.08.26. |
HAMMER STRETCH BERMUDA, radne bermude sa elastinom, tamno siva
HAMMER STRETCH BERMUDA su radne bermude namenjene profesionalnoj upotrebi u toplijim vremenskim uslovima, gde su potrebni izdržljivost, funkcionalnost i sloboda kretanja. Izrađene su od pamučno-poliesterskog platna sa dodatkom elastina, gramature 260 g/m², što obezbeđuje dobar balans između čvrstoće, fleksibilnosti i udobnosti tokom rada u pokretu. Na džepovima izloženim povećanom opterećenju primenjena su ojačanja od 600D poliestera radi produženog veka trajanja. Funkcionalan raspored džepova, delimično elastičan pojas, integrisani D-prsten i reflektivni detalji omogućavaju praktičan, bezbedan i organizovan rad u zahtevnim radnim uslovima. Ključne karakteristike: Radne bermude • Materijal: pamuk / poliester sa elastinom • Gramatura: 260 g/m² • Ojačanja: 600D poliester (džepovi) • Delimično elastičan pojas • Džepovi: 2 prednja + 2 zadnja + 2 bočna • Plastični D-prsten • Reflektivni detalji • Trostruki štepovi • SAB rajsferšlusi
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | 48 | 50 | 52 | 54 | 56 | 58 | 60 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 58.122.11 | 13,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
84 0 0 Dolazak | 154 0 0 Dolazak | 225 0 0 Dolazak | 147 0 0 Dolazak | 172 0 0 Dolazak | 89 0 0 Dolazak | 101 0 0 Dolazak | |
| 58.122.20 | 13,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
180 0 0 | 301 0 0 | 476 0 0 | 419 0 0 | 340 0 0 | 139 0 0 | 130 0 0 |
Navedene cene su bez PDV-a.
Obračun kursa vrši se prema srednjem kursu na dan prodaje.
Osnovne informacije
| Šifra | 58.122.11-48 |
| Model | HAMMER STRETCH BERMUDA |
| Opis | HAMMER STRETCH BERMUDA su radne bermude namenjene profesionalnoj upotrebi u toplijim vremenskim uslovima, gde su potrebni izdržljivost, funkcionalnost i sloboda kretanja. Izrađene su od pamučno-poliesterskog platna sa dodatkom elastina, gramature 260 g/m², što obezbeđuje dobar balans između čvrstoće, fleksibilnosti i udobnosti tokom rada u pokretu. Na džepovima izloženim povećanom opterećenju primenjena su ojačanja od 600D poliestera radi produženog veka trajanja. Funkcionalan raspored džepova, delimično elastičan pojas, integrisani D-prsten i reflektivni detalji omogućavaju praktičan, bezbedan i organizovan rad u zahtevnim radnim uslovima. Ključne karakteristike: Radne bermude • Materijal: pamuk / poliester sa elastinom • Gramatura: 260 g/m² • Ojačanja: 600D poliester (džepovi) • Delimično elastičan pojas • Džepovi: 2 prednja + 2 zadnja + 2 bočna • Plastični D-prsten • Reflektivni detalji • Trostruki štepovi • SAB rajsferšlusi |
| Brend | TEKTON PRO |
| Boja | Tamno siva |
| Pakovanje | 20/1 |
| Neto težina | 0.42 kg |
| Sastav | 59% pamuk, 39% poliester, 2% elastin |
| Materijal | Poliester, Pamuk |
| Kolekcija | HAMMER |
| Barkod | 8605040036297 |
Informacije o štampi
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito, Vez |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 20 |
| Dimenzija pakovanja Dimenzije | 0.38 x 0.33 x 0.3 m |
| Ukupna težina pakovanja | 9.08 kg |
| Carton volume | 0.038 m3 |
| Zemlja porekla | Kina |
| HS kod | 620342110000 |
