MASTER KID
50.054.10-02
1,79 €Navedene cene su bez PDV-a.
Obračun kursa vrši se prema srednjem kursu na dan prodaje.
| 02 | 04 | 06 | 08 | 10 | 12 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 754 | 1.717 | 3.601 | 5.266 | 5.943 | 6.875 |
| Dolazak | 500 01.11.26. | 500 01.11.26. | 1000 01.11.26. | 2000 01.11.26. | 3000 01.11.26. | 3000 01.11.26. |
MASTER KID, dečja pamučna majica, 150 g/m2, crna
Majica MASTER KID je dečji model klasičnog kroja, namenjen svakodnevnom nošenju, školskim aktivnostima i promotivnoj upotrebi. Izrađena je od 100% pamuka sa gramaturom od 150 g/m², što obezbeđuje prijatan osećaj na koži i udobnost prilagođenu deci. Model je deo MASTER kolekcije, najprodavanije i najekonomičnije linije u ponudi. Majica je šivena sa strane, što doprinosi stabilnosti kroja. Dupli štepovi na renderu, rukavima i donjem delu povećavaju trajnost, dok je okovratnik ojačan trakom radi očuvanja forme tokom nošenja i pranja. Široka paleta boja omogućava lak izbor i prilagođavanje različitim potrebama i ukusima. Ključne karakteristike: Dečja majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% pamuk • Gramatura: 150 g/m² • Klasičan kroj • Šivena sa strane • Dupli štepovi • Ojačan okovratnik sa trakom • Prijatna za dečju kožu • Široka paleta boja • Deo MASTER kolekcije • Budget-friendly • Oeko-Tex sertifikat • Dostupna u muškoj i ženskoj verziji
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | 02 | 04 | 06 | 10 | 12 | 08 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50.054.10 | 1,79 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
754 0 0 Dolazak | 1.717 0 0 Dolazak | 3.601 0 0 Dolazak | 5.943 0 0 Dolazak | 6.875 0 0 Dolazak | 5.266 0 0 Dolazak | |
| 50.054.11 | 1,79 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
261 0 0 | 447 0 0 | 913 0 0 | 1.071 0 0 | 1.912 0 0 | 1.076 0 0 | |
| 50.054.15 | 1,79 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
854 0 0 | 1.248 0 0 | 2.131 0 0 | 3.252 0 0 | 3.291 0 0 | 2.052 0 0 | |
| 50.054.20 | 1,79 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
504 0 0 | 814 0 0 | 1.493 0 0 | 2.261 0 0 | 599 0 0 | 1.341 0 0 | |
| 50.054.22 | 1,79 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
587 0 0 | 745 0 0 | 601 0 0 | 2.649 0 0 | 964 0 0 | 982 0 0 | |
| 50.054.23 | 1,79 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
667 0 0 | 1.266 0 0 | 1.640 0 0 | 2.770 0 0 | 3.347 0 0 | 2.508 0 0 | |
| 50.054.24 | 1,79 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
295 0 0 | 484 0 0 | 709 0 0 | 829 0 0 | 1.414 0 0 | 840 0 0 | |
| 50.054.26 | 1,79 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
843 0 0 | 1.189 0 0 | 969 0 0 | 1.736 0 0 | 619 0 0 | 869 0 0 | |
| 50.054.30 | 1,79 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1.092 0 0 | 1.102 0 0 | 1.785 0 0 | 3.467 12 0 | 2.213 15 0 | 2.650 9 0 | |
| 50.054.32 | 1,79 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
550 0 0 | 683 0 0 | 1.493 0 0 | 2.590 0 0 | 3.181 0 0 | 2.903 0 0 | |
| 50.054.40 | 1,79 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
596 0 0 | 507 0 0 | 1.749 0 0 | 6.403 0 0 | 5.696 0 0 | 1.189 0 0 | |
| 50.054.51 | 1,79 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
196 0 0 | 0 0 0 | 0 0 0 | 202 0 0 | 1.102 0 0 | 88 0 0 | |
| 50.054.52 | 1,79 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
292 0 0 | 484 0 0 | 951 0 0 | 1.105 0 0 | 1.882 0 0 | 1.140 0 0 | |
| 50.054.53 | 1,79 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1.137 0 0 | 1.237 0 0 | 1.654 0 0 | 1.706 0 0 | 1.884 0 0 | 1.803 0 0 | |
| 50.054.55 | 1,79 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
262 0 0 | 444 0 0 | 932 0 0 | 1.135 0 0 | 1.855 0 0 | 1.100 0 0 | |
| 50.054.57 | 1,79 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
289 0 0 | 387 0 0 | 852 0 0 | 998 0 0 | 1.809 0 0 | 947 0 0 | |
| 50.054.60 | 1,79 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1.236 0 0 | 1.457 0 0 | 1.200 0 0 | 1.801 0 0 | 2.359 0 0 | 1.181 0 0 | |
| 50.054.71 | 1,79 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
280 0 0 | 430 0 0 | 871 0 0 | 1.052 0 0 | 1.830 0 0 | 1.078 0 0 | |
| 50.054.90 | 1,59 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
263 0 0 Dolazak | 2.838 0 0 Dolazak | 4.545 0 0 Dolazak | 7.531 0 0 Dolazak | 8.765 0 0 Dolazak | 4.772 0 0 Dolazak |
Navedene cene su bez PDV-a.
Obračun kursa vrši se prema srednjem kursu na dan prodaje.
Osnovne informacije
| Šifra | 50.054.10-02 |
| Model | MASTER KID |
| Opis | Majica MASTER KID je dečji model klasičnog kroja, namenjen svakodnevnom nošenju, školskim aktivnostima i promotivnoj upotrebi. Izrađena je od 100% pamuka sa gramaturom od 150 g/m², što obezbeđuje prijatan osećaj na koži i udobnost prilagođenu deci. Model je deo MASTER kolekcije, najprodavanije i najekonomičnije linije u ponudi. Majica je šivena sa strane, što doprinosi stabilnosti kroja. Dupli štepovi na renderu, rukavima i donjem delu povećavaju trajnost, dok je okovratnik ojačan trakom radi očuvanja forme tokom nošenja i pranja. Široka paleta boja omogućava lak izbor i prilagođavanje različitim potrebama i ukusima. Ključne karakteristike: Dečja majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% pamuk • Gramatura: 150 g/m² • Klasičan kroj • Šivena sa strane • Dupli štepovi • Ojačan okovratnik sa trakom • Prijatna za dečju kožu • Široka paleta boja • Deo MASTER kolekcije • Budget-friendly • Oeko-Tex sertifikat • Dostupna u muškoj i ženskoj verziji |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 100/10/1 |
| Neto težina | 0.06 kg |
| Sastav | 100% pamuk |
| Materijal | Pamuk |
| Dodatna oprema | Lako uklonjiva etiketa |
| Kolekcija | MASTER |
| Gramatura | 150 g/m2 |
| Pol | Dečji |
| Tema | Dečji proizvod |
| Kroj | Klasičan |
| Barkod | 8605040021729 |
| Dokumantacija | Izveštaj o ispitivanju |
Informacije o štampi
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 100 |
| Dimenzija pakovanja Dimenzije | 0.36 x 0.26 x 0.33 m |
| Ukupna težina pakovanja | 6.38 kg |
| Carton volume | 0.031 m3 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
| HS kod | 610910000000 |
