OGGI SOFT GRAY
11.085.10
0,27 €Navedene cene su bez PDV-a.
Obračun kursa vrši se prema srednjem kursu na dan prodaje.
| Zaliha |
58.524 |
OGGI SOFT GRAY, metalna hemijska olovka, crna
Hemijska olovka OGGI SOFT GRAY je moderan aluminijumski promotivni model koji pruža odličnu kombinaciju udobnosti i profesionalnog izgleda. Soft touch telo omogućava sigurno i prijatno držanje tokom pisanja, dok TC kuglica debljine 0,7 mm obezbeđuje glatko i ujednačeno pisanje uz plavo mastilo koje zadovoljava standardne kancelarijske potrebe. Mat završna obrada daje savremen i elegantan utisak, dok sivi detalji doprinose diskretnom i sofisticiranom dizajnu. Dostupna u širokoj paleti boja, idealna je za promotivne kampanje, poslovne poklone i brendiranje sa premium stilom. Ključne karakteristike: Hemijska olovka • Materijal: aluminijum • Soft touch telo • TC kuglica 0,7 mm • Plavo mastilo • Mat završna obrada • Sivi delovi • Široka paleta boja • Idealna za poslovnu i promotivnu upotrebu
Povezani proizvodi
ZALIHE
Navedene cene su bez PDV-a.
Obračun kursa vrši se prema srednjem kursu na dan prodaje.
Osnovne informacije
| Šifra | 11.085.10 |
| Model | OGGI SOFT GRAY |
| Opis | Hemijska olovka OGGI SOFT GRAY je moderan aluminijumski promotivni model koji pruža odličnu kombinaciju udobnosti i profesionalnog izgleda. Soft touch telo omogućava sigurno i prijatno držanje tokom pisanja, dok TC kuglica debljine 0,7 mm obezbeđuje glatko i ujednačeno pisanje uz plavo mastilo koje zadovoljava standardne kancelarijske potrebe. Mat završna obrada daje savremen i elegantan utisak, dok sivi detalji doprinose diskretnom i sofisticiranom dizajnu. Dostupna u širokoj paleti boja, idealna je za promotivne kampanje, poslovne poklone i brendiranje sa premium stilom. Ključne karakteristike: Hemijska olovka • Materijal: aluminijum • Soft touch telo • TC kuglica 0,7 mm • Plavo mastilo • Mat završna obrada • Sivi delovi • Široka paleta boja • Idealna za poslovnu i promotivnu upotrebu |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | Ø 1 x 13.8 cm |
| Pakovanje | 500/50 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Aluminijum |
| Tip proizvoda | "Touch", Hemijska |
| Dodatna oprema | Gumirana površina |
| Kolekcija | OGGI |
| Barkod | 8605040031384 |
Informacije o štampi
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna, Laser |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 0.5 cm |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 500 |
| Dimenzija pakovanja Dimenzije | 0.575 x 0.32 x 0.08 m |
| Ukupna težina pakovanja | 8.22 kg |
| Carton volume | 0.015 m3 |
| Zemlja porekla | Kina |
| HS kod | 960810920000 |
