QUATTRO
20.129.10
0,46 €Navedene cene su bez PDV-a.
Obračun kursa vrši se prema srednjem kursu na dan prodaje.
| Zaliha |
39.774 |
QUATTRO, brener upaljač, crni
QUATTRO brener upaljač sa jet plamenom obezbeđuje snažno i precizno paljenje, čak i u spoljnim uslovima. Dostupan u širokom spektru boja, predstavlja atraktivan promotivni proizvod sa snažnim performansama i modernim izgledom. Soft touch završna obrada doprinosi sigurnom i udobnom držanju. Ključne karakteristike: Brener upaljač • Materijal: ABS • Mlazni plamen • Dopunjiv • Soft touch završna obrada • Vetrootporan • Širok spektar boja • Sertifikovan EN 13869 - bezbednosni standard (dečja sigurnosna zaštita) • Sertifikovan ISO 9994 - bezbednosni standard za upaljače
Osnovne informacije
| Šifra | 20.129.10 |
| Model | QUATTRO |
| Opis | QUATTRO brener upaljač sa jet plamenom obezbeđuje snažno i precizno paljenje, čak i u spoljnim uslovima. Dostupan u širokom spektru boja, predstavlja atraktivan promotivni proizvod sa snažnim performansama i modernim izgledom. Soft touch završna obrada doprinosi sigurnom i udobnom držanju. Ključne karakteristike: Brener upaljač • Materijal: ABS • Mlazni plamen • Dopunjiv • Soft touch završna obrada • Vetrootporan • Širok spektar boja • Sertifikovan EN 13869 - bezbednosni standard (dečja sigurnosna zaštita) • Sertifikovan ISO 9994 - bezbednosni standard za upaljače |
| Brend | ITEK |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 6.5 x 3.6 x 1.9 cm |
| Pakovanje | 500/25 |
| Neto težina | 0.02 kg |
| Materijal | Plastika |
| Tip proizvoda | Turbo, Elektronski |
| Dodatna oprema | Gumirana površina |
| Performanse | Vetrootporno |
| Barkod | 8605073859528 |
| Dokumantacija | ISO 9994, EN 13869 |
Informacije o štampi
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 500 |
| Dimenzija pakovanja Dimenzije | 0.425 x 0.2 x 0.36 m |
| Ukupna težina pakovanja | 13.40 kg |
| Carton volume | 0.031 m3 |
| Zemlja porekla | Kina |
| HS kod | 961320000000 |
