RECORD LADY
50.023.10-S
2,29 €Navedene cene su bez PDV-a.
Obračun kursa vrši se prema srednjem kursu na dan prodaje.
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 175 | 0 | 271 | 25 | 384 |
| Dolazak | 1580 30.04.26. | 1825 30.04.26. | 605 30.04.26. | 410 30.04.26. |
RECORD LADY, ženska sportska majica sa raglan rukavima, 130 g/m2, crna
Sportska majica RECORD LADY je ženski model sa raglan rukavima, dizajniran za sportske aktivnosti i trening. Izrađena je od 100% poliestera sa gramaturom od 130 g/m², pružajući lagan i prijatan materijal pogodan za aktivno nošenje. Majica ima blago strukirani kroj koji prati liniju tela i šivena je sa strane radi boljeg oblikovanja siluete. Okovratnik je izrađen od identičnog materijala kao telo majice, dok tkanina sa funkcijom upijanja vlage i brzog sušenja obezbeđuje udobnost tokom aktivnosti. Model je dostupan i u muškoj verziji. Ključne karakteristike: Ženska sportska majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% poliester • Gramatura: 130 g/m² • Lagan i prijatan materijal • Raglan rukavi • Blago strukirani kroj • Šivena sa strane • Okovratnik od istog materijala • Funkcija upijanja vlage • Brzo sušenje • Pogodna za sport i trening • Dostupna u muškoj i dečjoj verziji
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50.023.10 | 2,29 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
175 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 271 0 0 Dolazak | 25 0 0 Dolazak | 384 0 0 | |
| 50.023.20 | 2,29 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
238 0 0 | 342 0 0 | 441 0 0 | 294 0 0 | 449 0 0 | |
| 50.023.23 | 2,29 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
388 0 0 Dolazak | 430 0 0 Dolazak | 571 0 0 | 141 0 0 | 458 0 0 | |
| 50.023.30 | 2,29 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
260 0 0 Dolazak | 355 0 0 Dolazak | 848 0 0 | 565 0 0 | 341 0 0 | |
| 50.023.34 | 2,29 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
241 0 0 | 549 0 0 | 469 0 0 | 373 0 0 | 233 0 0 | |
| 50.023.41 | 2,29 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
450 0 0 Dolazak | 847 0 0 Dolazak | 463 0 0 | 315 0 0 | 351 0 0 | |
| 50.023.61 | 2,29 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
15 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 311 0 0 | 265 0 0 | 199 0 0 | |
| 50.023.90 | 2,29 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
824 0 0 Dolazak | 585 0 0 Dolazak | 1.975 0 0 Dolazak | 144 0 0 Dolazak | 801 0 0 Dolazak |
Navedene cene su bez PDV-a.
Obračun kursa vrši se prema srednjem kursu na dan prodaje.
Osnovne informacije
| Šifra | 50.023.10-S |
| Model | RECORD LADY |
| Opis | Sportska majica RECORD LADY je ženski model sa raglan rukavima, dizajniran za sportske aktivnosti i trening. Izrađena je od 100% poliestera sa gramaturom od 130 g/m², pružajući lagan i prijatan materijal pogodan za aktivno nošenje. Majica ima blago strukirani kroj koji prati liniju tela i šivena je sa strane radi boljeg oblikovanja siluete. Okovratnik je izrađen od identičnog materijala kao telo majice, dok tkanina sa funkcijom upijanja vlage i brzog sušenja obezbeđuje udobnost tokom aktivnosti. Model je dostupan i u muškoj verziji. Ključne karakteristike: Ženska sportska majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% poliester • Gramatura: 130 g/m² • Lagan i prijatan materijal • Raglan rukavi • Blago strukirani kroj • Šivena sa strane • Okovratnik od istog materijala • Funkcija upijanja vlage • Brzo sušenje • Pogodna za sport i trening • Dostupna u muškoj i dečjoj verziji |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 50/5/1 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Sastav | 100% poliester |
| Materijal | Poliester |
| Pol | Twin model, Ženski |
| Kroj | Strukirani kroj |
| Barkod | 8605025653730 |
Informacije o štampi
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito, Sublimacija |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 50 |
| Dimenzija pakovanja Dimenzije | 0.46 x 0.315 x 0.21 m |
| Ukupna težina pakovanja | 5.10 kg |
| Carton volume | 0.030 m3 |
| Zemlja porekla | Kina |
| HS kod | 610990200000 |
