RIVER
57.031.10-XS
6,99 €Navedene cene su bez PDV-a.
Obračun kursa vrši se prema srednjem kursu na dan prodaje.
| XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 115 | 26 | 237 | 1.004 | 1.728 | 668 | 39 |
| Dolazak | 100 01.09.26. | 400 01.09.26. | 500 01.09.26. | 200 01.09.26. | 200 01.09.26. | 200 01.09.26. | 100 01.09.26. |
RIVER, unisex vetrovka, crna
RIVER je lagana vetrovka od 100% poliestera (taft), namenjena osnovnoj zaštiti od vetra i kratkotrajne vlage u prelaznim vremenskim uslovima. Materijal težine 60 g/m2 sa akrilnim premazom obezbeđuje vodoodbojnost do 450 mm, čineći model pogodnim za povremenu upotrebu na otvorenom. Model ima kapuljaču skrivenu u kragni, dvoslojnu kragnu sa čičak-trakama, dva prednja džepa sa preklopom, elastične završetke rukava i učkur u donjem delu za podešavanje širine. Zahvaljujući jednostavnoj konstrukciji i ravnim površinama, vetrovka je pogodna za personalizaciju, posebno za sito štampu na grudima ili leđima. Ključne karakteristike: Lagana vetrovka • 100% poliester (taft) • 60 g/m2 • Vodoodbojnost 450 mm • Akrilni premaz • Kapuljača u kragni • Dva prednja džepa sa preklopom • Elastični rukavi • Podesiv donji rub • Pogodna za štampu
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | XS | S | M | L | XL | XXL | 3XL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 57.031.10 | 6,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
115 0 0 Dolazak | 26 0 0 Dolazak | 237 0 0 Dolazak | 1.004 0 0 Dolazak | 1.728 0 0 Dolazak | 668 0 0 Dolazak | 39 0 0 Dolazak | |
| 57.031.20 | 6,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
192 0 0 | 450 0 0 | 948 0 0 | 1.399 0 0 | 1.110 0 0 | 268 0 0 Dolazak | 45 0 0 Dolazak | |
| 57.031.23 | 6,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
220 0 0 | 343 0 0 | 1.822 0 0 | 3.240 0 0 | 2.183 0 0 | 1.032 0 0 | 452 0 0 | |
| 57.031.30 | 6,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
225 0 0 Dolazak | 352 0 0 Dolazak | 1.153 0 0 Dolazak | 906 0 0 Dolazak | 690 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | |
| 57.031.50 | 6,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
319 0 0 | 341 0 0 | 643 0 0 | 1.339 0 0 | 2.141 0 0 | 508 0 0 | 339 0 0 | |
| 57.031.90 | 6,99 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
245 0 0 | 1.013 0 0 | 2.097 0 0 | 4.311 0 0 | 4.373 0 0 | 3.091 0 0 | 242 0 0 |
Navedene cene su bez PDV-a.
Obračun kursa vrši se prema srednjem kursu na dan prodaje.
Osnovne informacije
| Šifra | 57.031.10-XS |
| Model | RIVER |
| Opis | RIVER je lagana vetrovka od 100% poliestera (taft), namenjena osnovnoj zaštiti od vetra i kratkotrajne vlage u prelaznim vremenskim uslovima. Materijal težine 60 g/m2 sa akrilnim premazom obezbeđuje vodoodbojnost do 450 mm, čineći model pogodnim za povremenu upotrebu na otvorenom. Model ima kapuljaču skrivenu u kragni, dvoslojnu kragnu sa čičak-trakama, dva prednja džepa sa preklopom, elastične završetke rukava i učkur u donjem delu za podešavanje širine. Zahvaljujući jednostavnoj konstrukciji i ravnim površinama, vetrovka je pogodna za personalizaciju, posebno za sito štampu na grudima ili leđima. Ključne karakteristike: Lagana vetrovka • 100% poliester (taft) • 60 g/m2 • Vodoodbojnost 450 mm • Akrilni premaz • Kapuljača u kragni • Dva prednja džepa sa preklopom • Elastični rukavi • Podesiv donji rub • Pogodna za štampu |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 50/5/1 |
| Neto težina | 0.13 kg |
| Sastav | 100% poliester |
| Materijal | Poliester |
| Performanse | Vetrootporno |
| Pol | Unisex |
| Kroj | Klasičan |
| Barkod | 8605025681047 |
| Dokumantacija | Izveštaj o ispitivanju |
Informacije o štampi
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito, Sublimacija, Vez |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 50 |
| Dimenzija pakovanja Dimenzije | 0.57 x 0.45 x 0.27 m |
| Ukupna težina pakovanja | 8.36 kg |
| Carton volume | 0.069 m3 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
| HS kod | 620140100000 |
