SKIPPER VEST WOMEN
57.064.10-S
13,49 €Navedene cene su bez PDV-a.
Obračun kursa vrši se prema srednjem kursu na dan prodaje.
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 336 | 658 | 560 | 160 | 163 |
| Dolazak | 100 23.10.26. | 200 23.10.26. | 200 23.10.26. | 200 23.10.26.100 04.09.26. | 100 23.10.26. |
SKIPPER VEST WOMEN, ženski softshell prsluk, crni
SKIPPER VEST WOMEN je ženski troslojni softshell prsluk, blago strukiranog kroja, namenjen kao funkcionalan spoljašnji sloj za rad i boravak na otvorenom u promenljivim vremenskim uslovima. Model kombinuje zaštitu od vetra i vlage sa udobnošću i slobodom kretanja, uz kroj prilagođen ženskoj silueti. Izrađen je od softshell materijala sa TPU membranom koja obezbeđuje vodonepropusnost do 8.000 mm i paropropusnost 3.000 g/m2/24 h. Unutrašnja postava od polara pruža dodatnu toplotu i komfor. Prsluk je opremljen sa dva prednja džepa sa rajsferšlusom i džepom na grudima, uz SAB rajsferšluse i visoku kragnu za dodatnu zaštitu vrata. Dostupan i u muškoj verziji. Ključne karakteristike: Prsluk u ženskom strukiranom kroju • Troslojni softshell materijal • TPU membrana • Vodonepropusnost 8.000 mm • Paropropusnost 3.000 g/m2/24 h • Postava od polara • Visoka kragna • Dva prednja džepa sa rajsferšlusom • Džep na grudima • SAB rajsferšlusi • Pogodan za rad i outdoor aktivnosti
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 57.064.10 | 13,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
336 0 0 Dolazak | 658 0 0 Dolazak | 560 0 0 Dolazak | 160 0 0 Dolazak | 163 0 0 Dolazak | |
| 57.064.11 | 13,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
253 0 0 | 381 0 0 | 448 0 0 | 365 0 0 | 141 0 0 | |
| 57.064.20 | 13,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
540 0 0 | 1.182 0 0 | 996 0 0 | 759 0 0 | 563 0 0 | |
| 57.064.23 | 13,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
79 0 0 Dolazak | 94 0 0 Dolazak | 81 0 0 Dolazak | 17 0 0 Dolazak | 44 0 0 Dolazak | |
| 57.064.30 | 13,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
376 0 0 | 511 0 0 | 367 0 0 Dolazak | 281 0 0 | 160 0 0 Dolazak | |
| 57.064.50 | 13,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
176 0 0 | 175 0 0 | 271 0 0 | 95 0 0 | 158 0 0 | |
| 57.064.55 | 13,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
138 0 0 | 251 0 0 | 323 0 0 | 129 0 0 | 57 0 0 | |
| 57.064.90 | 13,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
213 0 0 | 275 0 0 | 349 0 0 | 150 0 0 | 99 0 0 |
Navedene cene su bez PDV-a.
Obračun kursa vrši se prema srednjem kursu na dan prodaje.
Osnovne informacije
| Šifra | 57.064.10-S |
| Model | SKIPPER VEST WOMEN |
| Opis | SKIPPER VEST WOMEN je ženski troslojni softshell prsluk, blago strukiranog kroja, namenjen kao funkcionalan spoljašnji sloj za rad i boravak na otvorenom u promenljivim vremenskim uslovima. Model kombinuje zaštitu od vetra i vlage sa udobnošću i slobodom kretanja, uz kroj prilagođen ženskoj silueti. Izrađen je od softshell materijala sa TPU membranom koja obezbeđuje vodonepropusnost do 8.000 mm i paropropusnost 3.000 g/m2/24 h. Unutrašnja postava od polara pruža dodatnu toplotu i komfor. Prsluk je opremljen sa dva prednja džepa sa rajsferšlusom i džepom na grudima, uz SAB rajsferšluse i visoku kragnu za dodatnu zaštitu vrata. Dostupan i u muškoj verziji. Ključne karakteristike: Prsluk u ženskom strukiranom kroju • Troslojni softshell materijal • TPU membrana • Vodonepropusnost 8.000 mm • Paropropusnost 3.000 g/m2/24 h • Postava od polara • Visoka kragna • Dva prednja džepa sa rajsferšlusom • Džep na grudima • SAB rajsferšlusi • Pogodan za rad i outdoor aktivnosti |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 10/1 |
| Neto težina | 0.43 kg |
| Sastav | 1. Lice - 100% poliester 2. Membrana - 8000 mm vodonepropusnost, 3000 g/m2/24h paropropusnost 3. Postava polar - 100% poliester |
| Materijal | Softshell |
| Performanse | Vodootporno, TPU membrana, Paropropusno |
| Pol | Twin model, Unisex |
| Kroj | Strukirani kroj |
| Barkod | 8605040029237 |
Informacije o štampi
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito, Vez |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 10 |
| Dimenzija pakovanja Dimenzije | 0.57 x 0.36 x 0.18 m |
| Ukupna težina pakovanja | 4.64 kg |
| Carton volume | 0.037 m3 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
| HS kod | 620190000000 |
