SUNNY LSL
52.051.10-S
6,49 €Navedene cene su bez PDV-a.
Obračun kursa vrši se prema srednjem kursu na dan prodaje.
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 849 | 1.394 | 950 | 350 | 200 |
| Dolazak | 100 13.06.26.100 01.08.26. | 150 13.06.26.50 01.08.26. | 500 13.06.26.150 01.08.26. | 50 13.06.26.200 01.08.26. | 100 01.08.26. |
SUNNY LSL, ženska pamučna polo majica dugih rukava, 180 g/m2, crna
SUNNY LSL je ženska polo majica dugih rukava namenjena promotivnim kampanjama, korporativnim uniformama i svakodnevnoj upotrebi. Klasičan polo dizajn u kombinaciji sa dugim rukavima pruža uredan i profesionalan izgled, uz dodatnu udobnost tokom hladnijih dana. Izrađena je od 100% češljanog pamuka u pique tkanju sa gramaturom od 180 g/m2, što obezbeđuje prijatan osećaj pri nošenju, dobru prozračnost i stabilnost materijala. Majica je blago strukirana i šivena sa strane, pa lepo prati liniju tela i pruža udobno pristajanje. Dupli štepovi na dnu i oko rukava doprinose urednom i postojanom izgledu. Kragna od 1x1 ravno pletene ranfle doprinosi klasičnom polo izgledu, dok četiri dugmeta u boji majice i rezervno dugme u unutrašnjem bočnom šavu upotpunjuju funkcionalnost i završnu obradu. Bočni prorezi dužine 5 cm omogućavaju veću slobodu pokreta i dodatnu udobnost pri nošenju. Ključne karakteristike: Ženska polo majica dugih rukava • Sirovinski sastav: 100% češljani pamuk • Pique tkanje • Dupli štepovi • Blago strukiran kroj • Gramatura: 180 g/m2 • Šivena sa strane • Kragna od 1x1 ravno pletene ranfle • 4 dugmeta u boji majice • Rezervno dugme u unutrašnjem bočnom šavu • Bočni prorezi dužine 5 cm • Pogodna za promotivne i poslovne namene • Klasičan polo dizajn • Tear-off etiketa • Dostupna u muškoj verziji • Oeko-Tex sertifikat
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 52.051.10 | 6,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
849 0 0 Dolazak | 1.394 0 0 Dolazak | 950 0 0 Dolazak | 350 0 0 Dolazak | 200 0 0 Dolazak | |
| 52.051.11 | 6,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | |
| 52.051.15 | 6,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | |
| 52.051.20 | 6,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | |
| 52.051.22 | 6,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | |
| 52.051.23 | 6,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
200 0 0 Dolazak | 450 0 0 Dolazak | 449 0 0 Dolazak | 250 0 0 Dolazak | 99 0 0 Dolazak | |
| 52.051.30 | 6,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | |
| 52.051.33 | 6,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
150 0 0 Dolazak | 448 0 0 Dolazak | 300 0 0 Dolazak | 200 0 0 Dolazak | 100 0 0 Dolazak | |
| 52.051.52 | 6,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
200 0 0 Dolazak | 500 0 0 Dolazak | 549 0 0 Dolazak | 199 0 0 Dolazak | 100 0 0 Dolazak | |
| 52.051.55 | 6,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | |
| 52.051.90 | 6,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak | 0 0 0 Dolazak |
Navedene cene su bez PDV-a.
Obračun kursa vrši se prema srednjem kursu na dan prodaje.
Osnovne informacije
| Šifra | 52.051.10-S |
| Model | SUNNY LSL |
| Opis | SUNNY LSL je ženska polo majica dugih rukava namenjena promotivnim kampanjama, korporativnim uniformama i svakodnevnoj upotrebi. Klasičan polo dizajn u kombinaciji sa dugim rukavima pruža uredan i profesionalan izgled, uz dodatnu udobnost tokom hladnijih dana. Izrađena je od 100% češljanog pamuka u pique tkanju sa gramaturom od 180 g/m2, što obezbeđuje prijatan osećaj pri nošenju, dobru prozračnost i stabilnost materijala. Majica je blago strukirana i šivena sa strane, pa lepo prati liniju tela i pruža udobno pristajanje. Dupli štepovi na dnu i oko rukava doprinose urednom i postojanom izgledu. Kragna od 1x1 ravno pletene ranfle doprinosi klasičnom polo izgledu, dok četiri dugmeta u boji majice i rezervno dugme u unutrašnjem bočnom šavu upotpunjuju funkcionalnost i završnu obradu. Bočni prorezi dužine 5 cm omogućavaju veću slobodu pokreta i dodatnu udobnost pri nošenju. Ključne karakteristike: Ženska polo majica dugih rukava • Sirovinski sastav: 100% češljani pamuk • Pique tkanje • Dupli štepovi • Blago strukiran kroj • Gramatura: 180 g/m2 • Šivena sa strane • Kragna od 1x1 ravno pletene ranfle • 4 dugmeta u boji majice • Rezervno dugme u unutrašnjem bočnom šavu • Bočni prorezi dužine 5 cm • Pogodna za promotivne i poslovne namene • Klasičan polo dizajn • Tear-off etiketa • Dostupna u muškoj verziji • Oeko-Tex sertifikat |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 50/5/1 |
| Neto težina | 0.20 kg |
| Sastav | 100% češljani pamuk |
| Materijal | Pamuk |
| Kolekcija | SUNNY |
| Gramatura | 180 g/m2 |
| Pol | Twin model, Ženski |
| Kroj | Strukirani kroj, Klasičan |
| Barkod | 8605073878710 |
Informacije o štampi
| Preporučena vrsta štampe | Preslikač, Sito, Vez |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 50 |
| Dimenzija pakovanja Dimenzije | 0.6 x 0.41 x 0.3 m |
| Ukupna težina pakovanja | 11.32 kg |
| Carton volume | 0.074 m3 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
| HS kod | 610510000000 |
