TARGET LSL LADY
50.080.10-S
4,19 €Navedene cene su bez PDV-a.
Obračun kursa vrši se prema srednjem kursu na dan prodaje.
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 560 | 1.218 | 996 | 473 | 218 |
TARGET LSL LADY, ženska pamučna majica dugih rukava, 160 g/m2, crna
Majica dugih rukava TARGET LSL LADY je ženski klasičan i praktičan model izrađen od 100% češljanog pamuka. Sa gramaturom od 160 g/m², namenjena je intenzivnijem nošenju i čestom pranju, uz zadržavanje udobnosti i postojanosti boja. Model je deo TARGET kolekcije, razvijene za povećanu izdržljivost i otpornost. Majica ima duple štepove na izrezu, rukavima i donjem delu, koji doprinose čvrstini konstrukcije. Traka duž ramena omogućava bolje zadržavanje forme tokom dugotrajne upotrebe. Zahvaljujući dodatnoj završnoj obradi, kvalitetnoj izradi i otpornosti boja na ispiranje i znojenje, model je pogodan za radnu, promotivnu i korporativnu upotrebu. Ključne karakteristike: Ženska majica dugih rukava • Sirovinski sastav: 100% češljani organski pamuk • Gramatura: 160 g/m² • Povećana izdržljivost • Traka duž ramena • Ženski kroj • Dupli štepovi • Dodatni štep duž ramena • Deo TARGET kolekcije • Pogodna za intenzivno nošenje i često pranje • Oeko-Tex sertifikat • Dostupna u muškoj verziji
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50.080.10 | 4,19 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
560 0 0 | 1.218 0 0 | 996 0 0 | 473 0 0 | 218 0 0 | |
| 50.080.20 | 4,19 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
460 0 0 | 745 0 0 | 546 0 0 | 333 0 0 | 151 0 0 | |
| 50.080.30 | 4,19 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
567 0 0 | 841 0 0 | 531 0 0 | 368 0 0 | 173 0 0 | |
| 50.080.90 | 4,19 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
569 0 0 | 1.241 0 0 | 1.595 0 0 | 712 0 0 | 499 0 0 |
Navedene cene su bez PDV-a.
Obračun kursa vrši se prema srednjem kursu na dan prodaje.
Osnovne informacije
| Šifra | 50.080.10-S |
| Model | TARGET LSL LADY |
| Opis | Majica dugih rukava TARGET LSL LADY je ženski klasičan i praktičan model izrađen od 100% češljanog pamuka. Sa gramaturom od 160 g/m², namenjena je intenzivnijem nošenju i čestom pranju, uz zadržavanje udobnosti i postojanosti boja. Model je deo TARGET kolekcije, razvijene za povećanu izdržljivost i otpornost. Majica ima duple štepove na izrezu, rukavima i donjem delu, koji doprinose čvrstini konstrukcije. Traka duž ramena omogućava bolje zadržavanje forme tokom dugotrajne upotrebe. Zahvaljujući dodatnoj završnoj obradi, kvalitetnoj izradi i otpornosti boja na ispiranje i znojenje, model je pogodan za radnu, promotivnu i korporativnu upotrebu. Ključne karakteristike: Ženska majica dugih rukava • Sirovinski sastav: 100% češljani organski pamuk • Gramatura: 160 g/m² • Povećana izdržljivost • Traka duž ramena • Ženski kroj • Dupli štepovi • Dodatni štep duž ramena • Deo TARGET kolekcije • Pogodna za intenzivno nošenje i često pranje • Oeko-Tex sertifikat • Dostupna u muškoj verziji |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 50/10/1 |
| Neto težina | 0.13 kg |
| Materijal | Pamuk |
| Kolekcija | TARGET |
| Gramatura | 160 g/m2 |
| Pol | Twin model, Ženski |
| Kroj | Klasičan |
| Barkod | 8605073882328 |
Informacije o štampi
| Preporučena vrsta štampe | DTG (digitalna štampa), Preslikač, Sito |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 50 |
| Dimenzija pakovanja Dimenzije | 0.59 x 0.405 x 0.235 m |
| Ukupna težina pakovanja | 7.76 kg |
| Carton volume | 0.056 m3 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
| HS kod | 610910000000 |
