TERRA LADY
50.071.10-S
2,49 €Navedene cene su bez PDV-a.
Obračun kursa vrši se prema srednjem kursu na dan prodaje.
| S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|
| Zaliha | 752 | 2.976 | 3.329 | 1.950 | 561 |
TERRA LADY, majica od organskog češljanog pamuka, 150g/m2, crna
Majica TERRA LADY je ženski model izrađen od 100% organskog češljanog pamuka, sa strukiranim krojem koji prati liniju tela. Sa gramaturom od 150 g/m², namenjena je svakodnevnom nošenju, promotivnoj i korporativnoj upotrebi, uz naglasak na udobnost i održive materijale. Model je deo TERRA kolekcije, inspirisane prirodom, prirodnim bojama i ekološkim konceptom, a dostupna je u muškoj i dečjoj verziji. Majica je šivena sa strane radi boljeg oblikovanja siluete. Dupli štepovi na renderu, rukavima i donjem delu povećavaju izdržljivost, dok dodatni štep duž ramena i okovratnik ojačan trakom doprinose stabilnosti forme tokom nošenja i pranja. Široka paleta modernih i pastelnih boja omogućava lako kombinovanje i prilagođavanje različitim stilovima. Ključne karakteristike: Ženska majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% organski češljani pamuk • Gramatura: 150 g/m² • Strukirani fit • Šivena sa strane • Dupli štepovi • Dodatni štep duž ramena • Ojačan okovratnik sa trakom • Široka paleta boja • Deo TERRA kolekcije • Oeko-Tex • GOTS • Dostupna u muškoj i dečjoj verziji
Povezani proizvodi
ZALIHE
| Boja | ID | Cena | S | M | L | XL | XXL | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 50.071.10 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
752 0 0 | 2.976 0 0 | 3.329 0 0 | 1.950 0 0 | 561 0 0 | |
| 50.071.15 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
673 0 0 | 1.179 0 0 | 1.151 0 0 | 712 0 0 | 215 0 0 | |
| 50.071.20 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
795 0 0 | 1.832 0 0 | 1.576 0 0 | 957 0 0 | 300 0 0 | |
| 50.071.22 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
686 0 0 | 968 0 0 | 1.107 0 0 | 605 0 0 | 297 0 0 | |
| 50.071.25 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
692 0 0 | 993 0 0 | 993 0 0 | 593 0 0 | 294 0 0 | |
| 50.071.30 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
1.063 0 0 | 2.557 0 0 | 2.098 0 0 | 1.049 0 0 | 423 0 0 | |
| 50.071.36 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
677 0 0 | 875 0 0 | 985 0 0 | 590 0 0 | 291 0 0 | |
| 50.071.43 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
684 0 0 | 992 0 0 | 985 0 0 | 595 0 0 | 292 0 0 | |
| 50.071.44 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
327 0 0 | 733 0 0 | 696 0 0 | 436 0 0 | 99 0 0 | |
| 50.071.50 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
427 0 0 | 791 0 0 | 666 0 0 | 436 0 0 | 121 0 0 | |
| 50.071.55 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
366 0 0 | 803 0 0 | 860 0 0 | 575 0 0 | 147 0 0 | |
| 50.071.59 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
656 0 0 | 826 0 0 | 955 0 0 | 576 0 0 | 288 0 0 | |
| 50.071.71 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
662 0 0 | 965 0 0 | 979 0 0 | 576 0 0 | 291 0 0 | |
| 50.071.72 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
361 0 0 | 805 0 0 | 857 0 0 | 574 0 0 | 167 0 0 | |
| 50.071.74 | 2,49 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
496 0 0 | 983 0 0 | 891 0 0 | 577 0 0 | 139 0 0 | |
| 50.071.90 | 2,19 € |
Zaliha
Rezervisano (2-5 dana)
|
2.250 0 0 | 5.228 0 0 | 4.260 0 0 | 2.611 0 0 | 904 0 0 |
Navedene cene su bez PDV-a.
Obračun kursa vrši se prema srednjem kursu na dan prodaje.
Osnovne informacije
| Šifra | 50.071.10-S |
| Model | TERRA LADY |
| Opis | Majica TERRA LADY je ženski model izrađen od 100% organskog češljanog pamuka, sa strukiranim krojem koji prati liniju tela. Sa gramaturom od 150 g/m², namenjena je svakodnevnom nošenju, promotivnoj i korporativnoj upotrebi, uz naglasak na udobnost i održive materijale. Model je deo TERRA kolekcije, inspirisane prirodom, prirodnim bojama i ekološkim konceptom, a dostupna je u muškoj i dečjoj verziji. Majica je šivena sa strane radi boljeg oblikovanja siluete. Dupli štepovi na renderu, rukavima i donjem delu povećavaju izdržljivost, dok dodatni štep duž ramena i okovratnik ojačan trakom doprinose stabilnosti forme tokom nošenja i pranja. Široka paleta modernih i pastelnih boja omogućava lako kombinovanje i prilagođavanje različitim stilovima. Ključne karakteristike: Ženska majica kratkih rukava • Sirovinski sastav: 100% organski češljani pamuk • Gramatura: 150 g/m² • Strukirani fit • Šivena sa strane • Dupli štepovi • Dodatni štep duž ramena • Ojačan okovratnik sa trakom • Široka paleta boja • Deo TERRA kolekcije • Oeko-Tex • GOTS • Dostupna u muškoj i dečjoj verziji |
| Brend | EXPLODE |
| Boja | Crna |
| Pakovanje | 100/10/1 |
| Neto težina | 0.09 kg |
| Materijal | Pamuk |
| Kolekcija | TERRA |
| Gramatura | 150 g/m2 |
| Pol | Twin model, Ženski |
| Tema | Organski pamuk |
| Barkod | 8605040045404 |
Informacije o štampi
| Preporučena vrsta štampe | DTG (digitalna štampa), Preslikač, Sito |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 100 |
| Dimenzija pakovanja Dimenzije | 0.6 x 0.4 x 0.24 m |
| Ukupna težina pakovanja | 10.26 kg |
| Carton volume | 0.058 m3 |
| Zemlja porekla | Bangladeš |
| HS kod | 610910000000 |
