WALLET CARD FINDER
38.137.10
11,90 €Navedene cene su bez PDV-a.
Obračun kursa vrši se prema srednjem kursu na dan prodaje.
| Zaliha |
3.476 |
WALLET CARD FINDER, find my novčanik za kartice sa funkcijom lociranja, crni
Kompatibilno sa Apple aplikacijom „Find My“, praćenje vaših predmeta širom sveta, koristite zvučni signal za lociranje vašeg uređaja kada je u blizini, sa bežično punjivom baterijom, prostor za odlaganje kartica sa RFID zaštitom i magnetom
Povezani proizvodi
Osnovne informacije
| Šifra | 38.137.10 |
| Model | WALLET CARD FINDER |
| Opis | Kompatibilno sa Apple aplikacijom „Find My“, praćenje vaših predmeta širom sveta, koristite zvučni signal za lociranje vašeg uređaja kada je u blizini, sa bežično punjivom baterijom, prostor za odlaganje kartica sa RFID zaštitom i magnetom |
| Brend | PIXO |
| Boja | Crna |
| Dimenzija | 7.3 x 9.7 x 1.5 cm |
| Pakovanje | 100/1 |
| Neto težina | 0.11 kg |
| Materijal | Reciklirana eko koža |
| Dodatna oprema | Poklon pakovanje |
| Barkod | 8605073855223 |
| Dokumantacija | Deklaracija o usaglašenosti EN |
Informacije o štampi
| Preporučena vrsta štampe | Digitalna |
| Preporučena dimenzija štampe | 4 x 1 cm |
Logistički podaci
| Komada u kutiji | 100 |
| Dimenzija pakovanja Dimenzije | 0.5 x 0.35 x 0.12 m |
| Ukupna težina pakovanja | 11.80 kg |
| Carton volume | 0.021 m3 |
| Zemlja porekla | Kina |
| HS kod | 853110959000 |
